PORADNIK DLA RODZICA

PRZED ZAPISAMI

Kochani Rodzice

Jeżeli nie wiecie co zrobić, by zapisać swoje dziecko do jednej z naszych drużyn , zapraszamy do zakładki ZAPISY. W tym właśnie miejscu, krok po kroku opisane jest jak prawidłowo podejść do tematu zapisania syna lub córki na zajęcia SL SALOS Rumia.


PO ZAPISACH


Gdy Wasza pociecha wstąpiła już w szeregi „Salezjanów”, z pewnością w Waszych głowach rodzi się wiele pytań, na które postaramy się odpowiedzieć poniżej!


UBIÓR NA TRENING

By grać w piłkę i bawić się nią, wystarczy założyć strój sportowy i wygodne, sportowe buty. Na profesjonalny sprzęt nadejdzie jeszcze czas. Jednak staramy się, by nasi zawodnicy od najmłodszych lat uczyli się profesjonalizmu i dyscypliny, która kreuje charakter każdego piłkarza. Dlatego też nasze treningi odbywają się w jednolitych strojach sportowych. Gdy na dworze robi się chłodniej pod strój treningowy zakładamy odzież termoaktywną. Bardzo ważną sprawą jest nawadnianie organizmu naszych podopiecznych, dlatego też prosimy nie zapominać o tym, by dziecko zabrało na trening bidon z wodą lub innym napojem. Najlepszy napój izotoniczny to woda z miodem i cytryną.


POGODA A TRENING

W myśl zasady – nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór – ubieramy dziecko adekwatnie do pogody. Jeśli pogoda pozwala, krótki rękawek i spodenki, do tego getry. Gdy robi się zimniej, bluza i odzież termoaktywna. Gdy pada – ortalion. W momencie, gdy będzie zimniej niż zwykle, zakładamy czapkę, rękawiczki, komin. Nie bójmy się pogody! Hartujmy dzieci od najmłodszych lat! W skrajnych przypadkach o odwołaniu treningu trenerzy będą informować Państwa na grupie na facebooku oraz telefonicznie. W okresie zimowym zajęcia najmłodszych odbywają się zgodnie z harmonogramem na sali gimnastycznej. Tam proszę ubierać dzieci w krótki rękawek i spodenki.

KLUBOWA ODZIEŻ

Po zakwalifikowaniu się do grupy zasadniczej, zawodnik otrzymuje komplet treningowy składający się z koszulki, spodenek, getrów i dresów firmy NIKE. W przypadku zniszczenia klubowej odzieży, kosztem obciążeni będą rodzice. Dodatkowa lista klubowej odzieży możecie Państwo znaleźć w zakładce "Zamów gadżety kibica"


GADŻETY

Zachęcamy do zakupu dodatków do stroju tj. czapka, sportowy worek, ortalion, spinner, koszulka polo itp. Zamówienia składamy mailowo – biuro@salosrumia.pl – wpisując imię i nazwisko oraz wszystkie potrzebne dane (rozmiary, ksywka, numer itp.). Płatność za strój gotówką.


DODATKOWE ZAJĘCIA

O dodatkowych zajęciach będziemy informować na grupie na Facebooku oraz telefonicznie.


TURNIEJE I EVENTY

Turnieje oraz sparingi organizowane są kilka razy w roku. O wszystkim informować będą Państwa trenerzy .🙂


WSPIERAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Polub nas na FACEBOOKU i bądź na bieżąco! Wspieraj i oceń naszą działalność. Udostępniaj ciekawe materiały i angażuj się w życie naszej drużyn.