ZAPISY

KROK 1 – Poinformuj Nas, że planujesz przyjść na nasz trening!

Telefonicznie:

Wiceprezes SL SALOS Rumia - Krystian Żołnierewicz (tel. 511 853 557)

lub mailowo:

biuro@salosrumia.pl


KROK 2 – Przyjdź z dzieckiem na pierwszy darmowy trening. Razem ocenicie, czy podołaliśmy Waszym wymaganiom! Jedyne czego potrzebuje Twoje dziecko to strój sportowy przystosowany do warunków atmosferycznych w danym dniu i woda. Nabór trwa cały rok!


KROK 3 – Przejrzyj na naszej stronie zakładkę "STREFA RODZICA". Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji.


KROK 4 – Jeśli Twojemu dziecku spodobał się trening – zapoznaj się z regulaminem oraz wypełnij deklarację członkowską . Podpisane dokumenty dostarcz nam na trening (deklaracja jest także do pobrania u trenera).


KROK 5 – Opłać składkę członkowską, a przy pierwszej wpłacie Twoje dziecko otrzyma możliwość dalszego trenowania.


KROK 6 – Od teraz Twoja pociecha jest częścią naszej DRUŻYNY. Zaddbaj o to, by Twoje dziecko zawsze miało wodę na treningu i było odpowiednio ubrane – PAMIĘTAJ – nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór.


KROK 7 – Wspieraj swoje dziecko podczas rozgrywek i różnych zajęć integracyjnych. Zawsze pamiętaj o naszej wizji rozwoju młodego człowieka, a postępy będą widoczne gołym okiem, o relacji rodzic – dziecko nie wspominamy! Obserwuj i podziwiaj postępy!Składka członkowska
w sezonie 2020/21 obejmuje:
– trzy treningi w tygodniu (dwa w przypadku grup: naborowej, błękitnej i sekcji dziewcząt)
– udział w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
– udział w turniejach, sparingach oraz organizowanych przez nas eventach.

Składki opłacać można osobiście w biurze SL SALOS Rumia przy ul. Kościelnej 20 lub u kierownika drużyny, do 10 dnia każdego miesiąca. Wysokość składki 120zł